Galaxy S8 fiyatları belli oldu!

0
461

Galaxy S8 akıbet beş altı ayın en baş döndürücü konuşulan telefonu olmayı başardı. Samsung’un acemi amiral gemisi 29 Mart‘ta düzenlenecek hususi birlikte aktiflik ile duyurulacak ancak öncesinde nice niteliği ortaya çıktı. Şimdiyse topu topu Galaxy S8‘lerin tutarları ve nitelik alternatifleri Evan Blass çeşidinden sızdırıldı.

Galaxy S8 AnTuTu’da göründü!

Galaxy S8 AnTuTu’da göründü!

Samsung’un merakla muhtemel acemi amiral gemisi Galaxy S8’in, dakika başarım testi AnTuTu…

Galaxy S8 fiyatı ne olacak?

Galaxy S8 hâlâ resmi namına duyurulmadı ancak Teknoloji dünyasının yakından izlem etmiş olduğu cihaz, şimdiden gelişigüzel yerde ortaya çıktı. Cihazın nice niteliği muhtemelen olurken, tasarımından tutun, görüntülük ölçülerine derece Galaxy S8’i anne çizgileri ile ezberlemiş durumdayız.

Geçtiğimiz günlerde nitelik alternatifleri de ortaya çıkan cihazın topu topu nitelik alternatifleri adları ile bu arada Evan Blass çeşidinden Twitter‘dan paylaşıldı.

Diğer birlikte nikbet edilen madde ise Galaxy S8 fiyatı oldu. Bu konuyada duruluk getiren Blass, Galaxy S8 Avrupa fiyatlarını açıkladı. Ayrıca alet ile satılacak acemi evlat ekipmanların fiyatlarını da açıkladı.

Galaxy S8 üç ayrımlı nitelik seçeneği ile gelecek; Black Sky, Orchid Grey, ve Arctic Silver. Cihazın 21 Nisan’da satışa sunulması planlanıyor. 

Galaxy S8 fiyatı 799 Euro namına belirlenmiş. Galaxy S8 Plus ise 899 Euro olacak. Şu anki Euro döşenmemiş dikkata alındığında Galaxy S8 vergisiz fiyatı 3100 TL bandındayken, Galaxy S8 Plus 3.500 TL olacak. Elbette Galaxy S8 Türkiye fiyatları ağız ağıza sızındı temel alınarak yazıldı.

:: Siz Galaxy S8 fiyatı üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER