Galaxy S8 bataryası görüntülendi!

0
427

Tanıtılmasına ortak hafta kala Galaxy S8 sızıntıları gelmeye bitmeme ediyor. Batarya detayları hâlâ önceki sızdırılan S8’in demin de bataryasını yayınlayan ortak görsel ortaya çıktı.

Galaxy S8 üzerine hepsi detaylar!

Galaxy S8 üzerine hepsi detaylar!

Samsung, dünkü amiral gemisi Galaxy S8 modelini Unpacked etkinliğinde tanıtacak. Peki, Galaxy S8…

İşte Galaxy S8’in bataryası

Samsung’un 29 Mart tarihinde özel ortak etkinlikle tanıyacağı dünkü amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgilendiren doğrudan hoppadak değme şeyi biliyoruz. Cihazı değme yönden yayınlayan ortak aşırı görselin ardından, dakika de batarya görseli sızdırıldı.

17-03/22/galaxy-s8-bataryasi-sdn-2.jpg

Samsung’un 5.8 inçlik Galaxy S8 ve 6.2 inçlik Galaxy S8 Plus kazanmak dü değişik manken ile doğacak bulunan dünkü amiral gemisi modellerini hâlâ önceki paylaşmıştık. Şimdi de S8’in bataryasını yayınlayan ortak görsel paylaşıldı.

Samsung, Galaxy Note 7‘de yaşanmış bulunan batarya problemlerinden öğüt çıkararak Galaxy S8’de batarya dair tetik davrandı. Galaxy S’de 3000 mAh gücünde ortak batarya kullanacak bulunan şirket, S8 Plus için 3500 mAh bir batarya yeğleme etti. Galaxy S7’deki 3600 mAh bataryaya mucibince ince düşük ortak kapasiteye cemaat olasa da bataryanın verimliliği dünkü 10nm Exynos yahut Snapdragon kamga setleri ile uyumluluğuna ilişkin olacak.

:: Siz Galaxy S8 batarya kapasitesi üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER