Galaxy Note 5 için Nougat yayınlandı!

0
446

Samsung’un Android 7.0 Nougat güncelleme emekleri bitmeme ediyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge ile süregelen güncelleme süreci, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile bitmeme etti. Bu sabahleyin gösterilen güncelleme ile Galaxy Note 5 Android Nougat güncellemesi de yayınlandı!

Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi çıktı!

Samsung Galaxy Note 5 düşüncesince gösterilen Android 7.0 Nougat güncellemesi bu sabahleyin resmi kendisine OTA eliyle dağıtıldı.

17-03/17/note-5-nougat.jpg

1.3 GB dosya boyutuna eş bulunan Galaxy Note 5 Android 7.0 güncellemesi sonra Note 5 telefonlar, muhtemel güncellemeye kavuştu. Bu güncelleme toptan kendisine da hayattaki hepsi Note 5 modelleri ortada önceliklik kendisine devletimizde kullanıma sunuldu.

17-03/17/note-5-nougat-1.jpg

Galaxy Note 5 güncellemesi ile arayüzde ehemmiyetli yenilikler karşımıza çıkıyor. Bildirim endüstrisi ve ayarlar menüsü kadar bölgelerde nazarıitibar çekici tebeddülat ortada toprak alıyor. Bu güncelleme ile Always On Display özelliğinin gelmediğini belirtmek gerekiyor.

17-03/17/note-5-android-7.jpg

Samsung’un yayınladığı bu güncelleme sonra 2015 yılı bayır modelleri ortada güncelleme muntazır biricik manken Galaxy S6 Edge+ oldu. Bu modelin güncellemesinin de endamsız müşterek müddet zarfında yayınlanması bekleniyor.

:: Hangi işletim sistemi sürümüne sahipsiniz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER