Ekranınızı meraklı gözlerden gizleyin!

0
57

Akıllı telefonların çoğalması ile edinilen en kötü alışkanlıklardan bir tanesi de yanınızdaki ferdin ekranına bakıp, ara vermek olabilir. Özellikle toplu taşıma esnasında başımıza mevrut bu olay, yöntemince yancılık ile gazete okumanın yerini almış durumda.

Google Maps'e ehemmiyetli birlikte güncelleme geliyor!

Google Maps’e ehemmiyetli birlikte güncelleme geliyor!

Google’ın dünyanın en aşırı makbul harita uygulaması Google Maps gene güncelleniyor. Bu kez…

BlackBerry kullanıcılarına kusursuz uygulama

Artık emektar dönemlerindeki denli dobra halde olmasa da Blackberry ara sıra harika fikirleri ile çıkageliyor. hususi yaşamın gizliliği noktasına epey ehemmiyet sağlayan birlikte şirket bulunan BlackBerry, Privacy Shade isminde uygulama ile baştan gündemde.

17-03/23/blackberry-privacy-shade-ile-ekraninizi-merakli-gozlerden-gizleyin-1.jpg

Bu uygulama amelî anne ekranınızı meraklı gözlerden gizlerken, sizlerin de şen sakin ekranı kullanmanıza imkân sağlıyor. Zaten uygulamanın Google Play‘de mevcut izah kısmında da değiştirmeden şunlar yazıyor:

Privacy Shade, hala kusursuz ekranla etkileşimde olmanıza müsaade verirken, arama ettiğiniz ıvır zıvır birlikte görüntüleme sektörü haricindeki rastgele şeyi engelleyerek çevrenizdeki insanların ekranınızı görmesini engeller.”

Ayarlanabilir birlikte ölçeklendirme sunan uygulama, elden sizin dokunduğunuz alanın görülmesini sağlıyor. İsterseniz de saydamlığı değiştirerek ortama ağız ağıza mevzun bir duruma getirebiliyorsunuz.

:: BlackBerry Privacy Shade Android indir!

Android 5.0 ve giysi Blackberry cihazlarla mevzun uygulama ne eyvah ki diğer Android çokbilmiş telefonlar düşüncesince sunulmayacak.

:: Sizce bu uygulama öbür Android cihazlara da gelmeli mi?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER