Dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği Türkiye’de

0
477

Dünyanın en şişman uygulayım bilimi fuarı Tüketici Elektroniği Fuarı 2017’nin (CES 2017) en aşırı nikbet uyandıran flash hafızası (mobil ambarlama cihazı) DataTraveler Ultimate Generation Terabyte (DTUGT), Türkiye’de cemaziyelevvel satışa sunuldu. 2TB ambarlama piyasası ile dünyanın en faziletli kapasiteli flash hafızası olma ayrıcalığı haiz ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansına erbap DTUGT, evvel kat hepsiburada platformu üstünden piyasaya ulaşıyor.

Teknoloji meraklıları ve faziletli yetenek gereksinimi duyan meraklı kullanıcılar bundan sonra 2TB’lık ortak güdücü içinde 70 saatlik 4K kalitesinde videoteyp depolayabilecek. Kullanıcılara aşırı şişman oranda data hıfız olanağı sunan DTUGT, kapasitesiyle bulunduğu denli fiyatıyla da ilgi çekiyor. Türkiye’de evvel kat hepsiburada üstünden satışa çıkan dünyanın en şişman kapasiteli flash belleği, KDV engelleme 7.599 liralık fiyatı ile kullananları bekliyor. Ayrıca ürünün 1 TB’lık versiyonu da çabucak hepsiburada platformu üstünden piyasaya sunuluyor.

 5 sene güvence güvencesiyle satışa çıkarılan ve faziletli mücahede ve başarım sunan DTUGT, dünyanın en etkili teknolojik tesisat gelişmeleri sitesi bulunan Tom’s Hardware çeşidinden Ocak ayında “CES 2017 Best In Show” (Gösterinin En İyisi) ödülünü de alarak şişman muvaffakiyet elde etmişti.

 Tek tıkla bedava ifa ve çabuk kargo seçeneği ile müşterilerine ayrıcalıklar sunan hepsiburada, DTUGT ürünü haricinde bin ayrımlı data ambarlama ürününü müşterilerine sunuyor.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER