Dünyanın en büyük yapay güneşi!

0
459

Synlight, şimdiye derece biricik müşterek odaya montaj edilmiş, en şişman film ışıltı ışıkları sistemidir. Dünyanın en şişman yapay güneşi bulunan bu sistem Jülich’de kurulu. Sistem, 149 endüstriyel sınıfta film projektörü ışıltı ışığından oluşuyor ve herhangi müşterek birisi sayı farkı müşterek ampulün watt miktarının 4.000 katı güce sahip.

Süper alp edinmek cins mü?

Yapay güneş ne derece enerji tüketiyor?

Süper kahramanlar herhangi müşterek ne derece hepimizde hayranlık uyandırsalar da daima görüntü ürünü olarak…

Yapay güneş ne derece enerji tüketiyor?

Bu yapay güneş açıldığında, Dünya üstündeki doğal güneş ışığının yoğunluğunun 10.000 katı derece kudret üretir. Lambalar biricik müşterek noktada odaklandığında, sayı farkı müşterek eroin hal ocağının tahminî 3 sert derece sıcaklığa sebep oluyor. (3,500 derece)

17-03/24/suni-ganeu-projesi-shiftdelete.jpg

Deneyde, nice risk ve faziletli maliyet problemi bulunuyor. Yapay güneş odasına giren ferdin faziletli sıcaklıkta yanarak yaşamını yitirme riski bulunuyor ve bunu karşılamak düşüncesince deney, esirgeyici ışınım odasında gerçekleşir. Ayrıca yapay güneş, baş döndürücü müşterek tomar enerji tüketiyor. Sadece 4 saatlik çalışmayla dört şahsiyet müşterek hanenin 1 salname canlılık enerjisi gereksinimi karşılanabilir.

Yapay güneşe sebep ihtiyacımız var?

Bununla birlikte, Synlight deneyi doğacak düşüncesince hâlâ velut ve hâlâ temiz müşterek enerji üretilmesini cins kılabilir. Projedeki müşterek numara hedef, müvellidülma yakıtı üreten müşterek reaksiyonu güçlendirmede güneş ışığı görmek düşüncesince muktezi en akla yatkın kurulumun belirlenebilmesi. (araçlar ve uçaklar düşüncesince gizil bembeyaz müşterek mahrukat kaynağı) Eğer; uçakları ve otomobilleri karbondioksit içermeyen müşterek yakıtla görmek istiyorsak milyarlarca titrem hidrojene ihtiyacımız var. İklim değişikliği hızlanarak yeniliği hızlandırmamız gerekiyor.

17-03/24/suni-ganeu-shiftdelete.jpg

Synlight, hoppadak hayattaki enerji kriziyle uğraşmamıza asistan olmaz, bire müşterek sürede öz dünyamızın ötesinde dünyaları keşfetmemize de asistan olabilir. Uzay yolculuğu parçalar güneş radyasyonuyla yıkma olduğunda organizasyon dayanıklılığı test geçirmek düşüncesince kullanılabilir.

:: Siz bu Teknolojik evolüsyon üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER