Command-Tab Plus ile uygulama değiştirmek çok kolay!

0
531

Bildiğiniz gibi macOS işletim sisteminde cmd+tab kısayolu, çalışmalar ortada intikal yapmaktan aşırı belirgin uygulamaları göstermeye yarıyor. Command-Tab Plus uygulaması cmd+tab komutuna eni müşterek dem kazandırıyor. Özellikle Windows’tan macOS’e geçenler için Command-Tab Plus uygulaması, eğer olmazsa olamaz çalışmalar ortada arazi alıyor.

Windows‘ta alt+tab komutu kesinlikle çalışıyorsa Command-Tab Plus ile macOS‘te de cmd+tab komutu o biçimde çalışıyor. Command-Tab Plus ile cmd+alt komutu ile belirgin uygulamaları görüntüleyebiliyor ve çalışmalar ortada aşırı hızlı müşterek biçimde geçiş yapabiliyorsunuz.

Ayrıca Command-Tab Plus ile infaz değiştirici ekranını istediğiniz kadar özelleştire de biliyorsunuz. Mac App Store’da ücretli olarak satılan uygulamayı sitesinden DMG dosyası kendisine indirerek 7 devir ücretsiz deneyebilirsiniz. Eğer uygulamayı beğendiyseniz ve satın almak istiyorsanız siz altın takipçilerimize aşırı güzel müşterek haberimiz olacak.

Command-Tab Plus uygulamasını Teknolojioku.com takip edenleri %50 indirim ile satın alabiliyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, cesaret kartınız ile uygulamayı %50 indirim ile satın alabilirsiniz.

Command-Tab Plus'ı %50 tenzilat ile satın kabul etmek düşüncesince tıklayın

1494226249_command-tab-plus-.png

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER