Beklenen en üst Galaxy S8 ve S8 Plus özellikleri

0
381

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus şu andan itibaren 9 devir içinde yöntemince anons edilecek ancak, herhangi müşterek dü telefon üzerine bilmemiz müstelzim herhangi müşterek şeyi elhak biliyoruz kabil görünüyor. Gerçekten de, bu sene gıybet değirmeni on paralık durmadı ve Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ amiral gemisi modelleri üzerine adsız sansız on paralık müşterek obje kalmadı.

Sizlere bu haberimizde, Galaxy S8 ve S8 Plus’ı bu denli özel kılacak özelliklerin listesini sunacağız. Aşağıda ve ahir sayfalarda bu listeyi inceleyebilirsiniz.

1. Minimum söve ile dünkü tasarım

Görünen o ki, 2017’nin amiral gemisi çokbilmiş telefonlarında cihazların görünümünü çirkin yayınlayan ön çerçevelerin ortadan kalkması olacak. Potansiyel ekranın şişman müşterek tarafını şamil fevk ve ast çerçeveler, adım adım ortadan kalkıyor. Sharp ve Xiaomi, bu çeşit cihazları tüketicilere devam eden evvel üreticiler arasındaydı. Sızdırılmış şemalar ve matbuat görüntüleri yardımıyla Galaxy S8 modellerinin LG G6’ya layıkıyla henüz faziletkâr müşterek ekran-gövde boyutu oranıyla gelmesi bekleniyor. Galaxy S8’in 148.9 x 68 x 8mm ölçüleri ile gelmesini bekliyoruz. Galaxy S8 Plus ise 159 x 74 x 8mm ebatlarında olacak.

 1490009104_02.jpg

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER