Assassin’s Creed dizisi geliyor!

0
488

Ubisoft, birlikte Assassin’s Creed TV dizisi üstünde çalıştığını açıkladı. Assassin’s Creed muhteva başkanı Aymar Azaizia, Reddit AMA esnasında bunu doğruladı fakat bu mevzuda rastgele ayrıksı birlikte paylaşmayı reddetti. Assassin’s Creed TV dizisi elan resmi kendisine anons edilmedi.

1490262582_acu-gi-02147186.jpg

Ubisoft CEO‘su Yves Guillemot, geçtiğimiz yıl birlikte paradigma düşüncesince Netflix ile görüşmelerde olduğunu beyan etti fakat ne Ubisoft oyunu söylemedi. Muhtemelen Assassin’s Creed olacaktır. TV şovu anlaşılan Ubisoft‘un film ve TV kısmı Ubisoft Motion Pictures çeşidinden üretilecek. Bölüm, Nickelodeon düşüncesince Rabbids Invasion TV şovunu ve Aralık ayında çıkan Michael Fassbender‘ın oynadığı Assassin’s Creed filmini üretti.

1490262594_assassins-creed-syndicate-inceleme-big.jpg

Assassin’s Creed TV şovuna ek olarak, Ubisoft‘un dünkü bir Assassin’s Creed oyunu üzerine çalışmış olduğu biliniyor. Aymar Azaizia‘ya yöneltilen dünkü oyun Assassin’s Creed: Empire mı olacak sorusuna yanıt vermeyen başkan. Yöneltilen Bir defa Empire der misiniz? sorusuna da gülerek yanıt verdi.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER