Apple’ın sürprizi ne?

0
488

Apple mağazasını muvakkat müşterek müddet düşüncesince kapatmış durumda. Yeni ürünlerini, bu el aktiflik yapmadan duyuracak bulunan Apple’ın sürprizi ne?

Apple, dünkü ürünlerini ferda satışa sunabilir!

Apple, dünkü ürünlerini ferda satışa sunabilir!

Apple, çevrimiçi mağazasını ferda ihtimam zımnında anlaşılan saatler ortada gizli pozisyona getirecek….

Apple bize müşterek şaşırtı hazırlıyor

Dün tün ezanı sizlerle paylaştığımız üzere, Apple çevrimiçi mağazasını bloke etmek üzereydi. Şimdiyse Apple Store ağız ağıza bakıma alınmış durumda. Eğer rastgele müşterek verim düşüncesince Satın al butonuna basarsanız, Apple’ın kullanıcılar düşüncesince hazırladığı özel mesaj önünüze çıkıyor.

17-03/21/apple-store-bakim-sdn.png

Bu ileti akıbet adım endamsız ve epey nikbet uyandırıcı. “Size dobra müşterek şaşırtı hazırlıyoruz.” halinde bulunan mesaj, değişik evren dillerindeki haliyle daim kendisine dönüp, duruyor.

Satışa sunulması muhtemel mahsulat ise şu şekilde; Yeni çerçevesiz 10.5 pus iPad Pro, yenilenen 12.9 pus iPad Pro ve 9.7 pus iPad Pro‘nun satışa sunulması bekleniyor.

Bu mamüllerin haricinde 128 GB’lık ambarlama bölgesine cemaat dünkü bir iPhone SE modeli, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus düşüncesince kırmızı nitelik seçeneği ile birlikte, dünkü Apple Watch kayışlarını da satışa sunması bekleniyor.

:: Siz ne mamüllerin duyurulmasını bekliyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER