Apple’dan artırılmış gerçeklik hamlesi!

0
403

Yeni iPhone modellerinden beklentilerin artarak çoğalması ve Tim Cook’un AR’ı şişman müşterek vesile görmesi ile kolları sıvayan Apple’ın, artırılmış gerçeklik Teknolojisi düşüncesince çalışmalara başladığını sizlere duyurmuştuk.

Apple, iPhone düşüncesince AR çalışmalarına mücahede verdi!

Apple, iPhone düşüncesince AR çalışmalarına mücahede verdi!

Artırılmış gerçeklik ilişkin ölçülü çalışmaların belli başlı müşterek düzeye kavuşması ile beraberce bu…

İsrail’de mevcut ikinci şişman araştırma ve ihya ofisinde, artırılmış gerçeklik teknolojisi düşüncesince etkin tahminî 1000 mühendise cemaat bulunan Apple, emek harcamaları kamçılamak düşüncesince dünkü müşterek etap attı.

Apple, dünkü mühendisler ile kadrosunu güçlendiriyor!

Bloomberg kabilinden gösterilen tutanağa göre, artırılmış gerçeklik çalışmalarının hızlanması için yeni uzmanlar ile kadrosunu güçlendirmek isteyen Apple, Oculus ve HoloLens VR kadar mamüllerin ihya sürecinde arazi alan bazı mühendisler ile çalışmaya başladı.

17-03/21/hololens.jpg

Apple, Bloomberg kabilinden paylaşılan bu bilim kendince değerlendirme yapmaktan kaçınırken, AR dair meydana getirilen evvel çalışmaların iPhone 8 modelinde kullanıcılar ile buluşacağı tez ediliyor.

Apple’ın sonuç devirde işe alımlar gerçekleştirdiği müşterek öteki alanın ise alıcı olduğu öğrenildi.

Yeni Zelanda’da dünkü müşterek şube açan ve 3D canlandırma uzmanlarının arazi almış olduğu müşterek kadro oluşturduğu tez edilen Apple, sonuç devirde alıcı ve gözlükçü kontak mercek dalında yeni mühendisleri bünyesine kattı.

:: Sizce Apple, artırılmış gerçeklik teknolojisi ile elbette müşterek emek özgülemek yürütüyor?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER