Apple yeni uygulama Clips’i duyurdu!

0
370

Apple, toy ortak 9.7-inç iPad ve al iPhone 7 duyuruları ortada zaman Clips isminde toy ortak biricik numara öğür videoteyp tekvin uygulaması duyurdu. Şirkete göre, Clips ile kullananların hem ortak iPhone bununla birlikte iPad‘de delici videolar yaratması beklenen olacak.

Uygulama, kullananların videoları, resimleri ve müziği, şimdi sonraları iMessageFacebook ve Instagram kabil öteki içtimai iletişim araçları platformlarında paylaşılabilen okunabilen ortak videoda birleştirmesini sağlayacak. Kullanıcılar Live Titles adı sunulan animasyonlu başlıklar oluşturabilir ve çizik hikâye filtreleri, sesleri,  konuşma balonları, şekiller ve animasyonlu posterler de karışma efektler uygulayabilir.

1490119388_clips-iphone-250x495.jpg

Geçtiğimiz yaz Apple’ın ortak dakikadan endamsız ortak müddette çekim, kombinezon ve videoteyp yüklemesi kabil toy ortak videoteyp paylaşımlı içtimai ağ uygulaması üstünde çalışmış oldukları söylentileri vardı. Bugün bu dedikoduların adalet oranı bulunduğu Clips ile kesinleşti.

Kullanıcılar içinde ne bulunduğu aracısız Clips içerisine kaydedebilir yahut foto albümünden videoteyp ve foto ekleyebilirler. Clips daha apiko değil, fakat kullanıcılar Apple‘ın toy uygulamasına bu Nisan ayından itibaren iOS 10.3 işveren iOS cihazlarından ulaşabilecekler. 

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER