Apple, bugün yeni ürünlerini satışa sunabilir!

0
442

Apple, ahit Apple Store‘un Türkiye saati ile 10:00 ile 15:30 ortada bakımda olacağını açıkladı. Bu vakte denli Apple Store’a meydana getirilen bakımların sonra yeni ürünlerin mağazaya eklendiğine tanık olmuştuk. Bu durumun ahit de uygulanan olmasını bekliyoruz. Peki, Apple ahit ne dünkü ürünlerini Apple Store üstünden satışa sunacak?

Apple’ın levent boylu ortak süredir Mart kocaoğlan içinde aktiflik düzenleyip, dünkü ürünlerini duyuracağı söyleniyordu. Ancak Apple’ın bu mevzuda ortak hamlesinin olmaması beklentileri suya düşürmüştü. Apple, Mart etkinliğini es geçerek dünkü ürünlerini sessiz sedasız Apple Store’dan satışa sunup duyurmayı seçmiş kabil görünüyor.

Tahminlere uyarınca ahit Apple Store‘da; levent boylu ortak süredir muhtemel kırmızı renkte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışa sunulacak. iPhone 7’nin dünkü renginin yanında, Apple A10X kamga seti ile güçlendirilmiş iPad Pro 12.9 inç, iPad Pro 9.7 pus ve yeni iPad Pro 10.5 inç modellerinin tanıtılması bekleniyor.

1490077139_iphone-7.jpg

Tahminlere uyarınca ahit başkaca iPhone SE‘nin 128 GB‘lık versiyonu da satışa sunulacak. Çok önemsiz ortak belki de olsa ahit şaşırtı ortak biçimde iPhone SE 2 modelini de görebiliriz.

Bu dünkü mamüllerin beraberinde Apple Watch düşüncesince dünkü kayışların ve Home destekli dünkü mamüllerin de Apple Store‘daki yerini almasını bekliyoruz.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER