Android O: Tüm yeni özellikler

0
416

Google, Android işletim sisteminin ortak ahir sürümünün Geliştirici Önizlemesi’ni açıkladı. Yeni sürüm “Android O” yerine adlandırıldı ve bu sürümün ne tatlın giriş harfi bulunduğu daha bilinmiyor. Bildiğiniz kadar Google, rastgele Android sürümüne ortak şekerli ismi veriyor. Gelen bilgiler Oreo yahut Orange Whip olabileceği yönünde.

Android O, bükülme niteliğinden daha giriş döndürücü evrimsel ortak güncelleme kadar görünüyor ve bu dobra ortak şey. Yeni sürümde,  yeni özelliklerin çoğu, kullanıcı deneyimini daha da geliştireceklerini ve hepsi bölgelerde daha dobra bir duruma getirecekler kadar görünüyor.

Aşağıda ve ahir sayfalarda Google Android O ile mevrut toy nitelikleri inceleyebilirsiniz.

Arka yazı sınırları

Sırasıyla Marshmallow ve Nougat ile tanıtılan Doze, Android O ile geri yazı sınırları yerine isimlendirilen ve ilkin çelim tüketen dip uygulamalara sınırlama koymayı amaçlayan toy ortak batarya tasarrufu niteliklerini ortak araya getiriyor. Bu özellik, makul ortak uygulamanın geri planda yürütebileceği gizli yayınları, geri yazı servislerini ve durum güncellemelerini ağır halde sınırlar ve gizil batarya ömrünüzü germek düşüncesince uğraşır.

 1490178319_01.jpg

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER