Android için Chrome güncellendi!

0
158

Google, Play Store’da Android için yeni müşterek kararlı Chrome sürümü yayınladı. Chrome 58’in beta sürümü müşterek güzel sınav edildikten sonra, acemi sürümü bundan böyle tüm Android kullanıcıları çeşidinden kullanılabilir. 

Chrome 58, ağız ağıza yenilikçi yahut olağanüstü müşterek şeylerle gelmiyor. Bunun yerine, tarayıcıya güncellemeden önceki erbap olabilecek birtakımı başarım ve oturma problemlerini gideriyor. 

 Google’ın uygulamaya koyduğu acemi püf noktaları arasında, bitmeme etmekte bulunan tenzil işlemini görüntüleme ve düzen kabiliyeti bulunuyor. Chrome 58’e geçtikten sonra, tenzil sayfasından bunu yapabilirsiniz. 

Ayrıca bundan böyle Google, Geçmiş sayfasını baştan tasarladığından, cezaevi atma verilerinizi henüz çabuk görüntüleyebilir ve silebilirsiniz. Geliştiriciler bu acemi özelliklerin beraberinde acemi müşterek akım de ekledi. 

En acemi güncelleme sayesinde, Chrome kullanıcıları artık etraflıca bastığında, acemi müşterek Chrome sekmesi ayırmak düşüncesince müşterek bağlanak cins olacak. 

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER