Android için BBM güncellendi!

0
419

Efsane BlackBerry Messenger uygulamasını Android cihazınızda kullanıyorsanız, uygulamayı çalıştırdığınızda görülmemiş özellikler ile karşılaşmaya müheyya olun. Çünkü BBM 3.3.1.24 sürümü yayımlandı ve BBM Voice ile Video aramaları düşüncesince acemi ikonlar uygulamaya eklendi.

iOS 11 ile ilgilendiren tehlikeli söylenti!

iOS 11 ile ilgilendiren tehlikeli söylenti!

Apple’ın Haziran’da tanıtacağı iOS 11 ile ilgilendiren duyum gelmeye bitmeme ediyor. Özellikleri…

Yeni güncelleme neler getirdi?

Güncelleme ile beraberce Spam halinde mevrut davetiyelerin önüne geçildiğini tamlayan güncelleme notlarında ayrıca, Android N sürümü düşüncesince çabuk cevaplama hususi durumunun geliştirildiği de söyleniyor.

Bunların dışında BBM Gruplar ve ekip yönetimi özelliklerinin de bundan böyle Chat ekranında arazi alacağını belirtelim. Bununla beraberce kâffesi konuşmalar da biricik müşterek bölgede bütün durumda.

Sekmelere eklenmiş olan Me kısaca Ben sekmesiyle beraberce BBM ayarları, BBM Kanallar ve BBM Profil üzere özelliklere muvasala kolaylaştırılmış durumda. Sekmelere başkaca Discover ismi altında müşterek sekme şimdi eklenmiş.

Güncellemeyi şarj etmek düşüncesince çokbilmiş telefonunuzun bu işi bizatihi adına yapmasını bekleyebilir yada Google Play Store’a derece derece elle güncelleme işini halledebilirsiniz.

:: Android platformunda BBM kullanıyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER