Android 7.1.2 Nougat beta 2 yayınlandı!

0
429

Google, Ocak ayınının sonuna akıllıcasına Android 7.1.2‘yi duyurmuştu. Bu duyurunun peşi sıra beta sürümü ile Nexus ve Google Pixel kullanıcılarının karışına çıkan Google, ikinci beta sürümünü makul cihazlar düşüncesince yayınladı.

Android 7.1.2 beta 2 yayınlandı!

Google Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X ve Nexus Player cihazları düşüncesince yayınlanan, acemi güncelleme ile bu arada önce beta sürümünde ortaya çıkan birlikte kadro hataların giderildiğini görmekteyiz.

17-03/21/android-nougat-beta-2-shiftdelete.jpg

Hatırlayacağınız kadar Google yetkilileri, meydana mevrut sorunlardan dolayı Nexus 6P kullanıcıları için, Android 7.1.2‘nin önce beta sürümünü tehirli adına yayınlamıştı. Bu kez kullanıcıları bekletivermek istemeyen Google, ikinci beta sürümünü eş anlı adına Nexus 6P kullanıcıları düşüncesince de yayınladı.

Yukarıda bahsettiğimiz cihazlardan birine sahipseniz buradan Andorid Beta Programına yük olabilirsiniz. Son adına ise, Android 7.1.2‘nin kusursuz sürümü ise Nisan ayının esasen itibaren makul cihazlar düşüncesince yayınlanmaya başlanılacağını da belirtelim.

:: Yayınlanan acemi güncelleme üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER