Amerika’nınü nükleer silah testlerinin görüntüleri!

0
400

Geçmişe ortak baktığımız zaman, adamlık tarihinin en ateş vakalarından bir tanesi olan, Hiroşima’ya atılmış nükleer bombalar kararı yaşananları bilmeyeniniz yoktur. Atılan bu nükleer bombalar tahminî 300 binden çok günahsız insanoğlunun ölümüne illet olmuştu.

Hawking: Yapay zeka dünyayı namevcut edecek!

Hawking: Yapay zeka dünyayı namevcut edecek!

Ünlü bilgi adamı Stephen Hawking afet karşı enteresan yorumlarda bulundu. Eğer dikkat…

Gerçekleştirilen nükleer testlerin görüntüleri bölüt paylaşıldı!

Üzerinden seneler eski olsa da, alanda canlı şahısda halen erdemli radyasyondan kaynaklanan, rahatsızlıkların tesirini bitmeme ettiriyor.

Yetkililerin paylaşmış bulunduğu bilgilere layıkıyla Amerika’nın, 1945 ve 1962 yılları ortada tahminî yerine 216 adet nükleer silah testinin gerçekleştirildiği belirtildi. Şimdi ise bu meydana gelen testler huzur kat halka açık ortak şekilde, YouTube üstünden paylaşıldı.

Nükleer silahlar üstüne tetkikat tay tay arabası Greg Spriggs, ve film uzmanı Jim Moye ile birlikte, ortak süredir Amerika’nın eskiden gerçekleştirmiş bulunduğu nükleer testler üstüne veriler toplamaktalar.

17-03/19/amerika-nukleer-silah-testi-shiftdelete-1489917983.jpg

Nükleer testler kararı kaydedilen ve günümüze derece itinayla gizlenen filmleri en metin ortak halde yetirmek düşüncesince dikkatli ortak emek vermek tay tay arabası Greg Spriggs, bulmuş oldukları 10 bin skor filmin tahminî 6.500’ünü kurtarabildi.

Bulunan filmlerdeki görüntüleri bozmadan, sayısal ortama aktaran araştırmacılar, bu filmlerin elden 4.200 adetini gözden geçirmişler. Gözden geçirdikleri filmlerin tahminî 500 tanesini, çözümleme edebilen nükleer silah araştırmacıları, gizliliği kaldırılan bu görüntüleri YouTube‘a yüklemiş durumdalar.

Filmleri gözden geçirmenin zannedildiği derece bedava bulunmadığı tamlayan Greg Spriggs, analiz işleminin minimum dü yahut üç sene derece şimdi süreceğini de belirtti. Aşağıdan yayınlanmış bulunan videoları izleyebilirsiniz.

:: Amerika’nın yaptığı bu testler karşı ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER