Amerika’nın nükleer silah testlerinin görüntüleri!

0
509

Geçmişe müşterek baktığımız zaman, adamlık tarihinin en ateş vakalarından bir tanesi olan, Hiroşima’ya atılmış nükleer bombalar kararı yaşananları bilmeyeniniz yoktur. Atılan bu nükleer bombalar kısaca 300 binden çok günahsız insanoğlunun ölümüne hastalık olmuştu.

Hawking: Yapay zeka dünyayı namevcut edecek!

Hawking: Yapay zeka dünyayı namevcut edecek!

Ünlü bilgi adamı Stephen Hawking afet karşı enteresan yorumlarda bulundu. Eğer dikkat…

Gerçekleştirilen nükleer testlerin görüntüleri bölüt paylaşıldı!

Üzerinden seneler önceki olsa da, alanda canlı kişide halen efdal radyasyondan kaynaklanan, rahatsızlıkların tesirini bitmeme ettiriyor.

Yetkililerin paylaşmış bulunduğu bilgilere uyarınca Amerika’nın, 1945 ve 1962 yılları ortada kısaca yerine 216 adet nükleer silah testinin gerçekleştirildiği belirtildi. Şimdi ise bu meydana gelen testler huzur kere halka açık müşterek şekilde, YouTube üstünden paylaşıldı.

Nükleer silahlar hesabına tetkikat tay tay arabası Greg Spriggs, ve film uzmanı Jim Moye ile birlikte, müşterek süredir Amerika’nın eskiden gerçekleştirmiş bulunduğu nükleer testler hesabına veriler toplamaktalar.

17-03/19/amerika-nukleer-silah-testi-shiftdelete-1489917983.jpg

Nükleer testler kararı kaydedilen ve günümüze derece itinayla gizlenen filmleri en metin müşterek biçimde idare etmek düşüncesince tetik müşterek düzentileme tay tay arabası Greg Spriggs, bulmuş oldukları 10 bin skor filmin kısaca 6.500’ünü kurtarabildi.

Bulunan filmlerdeki görüntüleri bozmadan, sayısal ortama aktaran araştırmacılar, bu filmlerin elden 4.200 adetini gözden geçirmişler. Gözden geçirdikleri filmlerin kısaca 500 tanesini, çözümleme edebilen nükleer silah araştırmacıları, gizliliği kaldırılan bu görüntüleri YouTube‘a yüklemiş durumdalar.

Filmleri gözden geçirmenin zannedildiği derece bedava bulunmadığı tamlayan Greg Spriggs, analiz işleminin minimum dü yahut üç sene derece elan süreceğini de belirtti. Aşağıdan yayınlanmış bulunan videoları izleyebilirsiniz.

:: Amerika’nın yaptığı bu testler karşı ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER