Adrese Teslim Diyet Yemekleri “Formena”

0
416

Formena

Yeni nesil diyet yemekleri ve sağlıklı yaşamın adresi Formena, 5. Şubesini İzmir’de açıyor.

Günümüzde iş hayatı, günlük stresler, aktivitelerimiz ve alışkanlıklarımız yüzünden sağlıklı bir şekile beslenemez hale geldik. Hızlı yaşam ve yoğun iş temposu nedeniyle beslenmemizi kontrol altına almak bir hayli zorlaşıyor. Tüm planlarımız için zamanımızı en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz.

Son çare olarak koştuğumuz diyetisyenler, bizim için hazırladığı beslenme programları ve önerilerine ne yazık ki bu kadar yoğunluğun arasında tam anlamıyla uymakta zorlanıyoruz. İşte tam bu noktada Formena devreye giriyor. Diyet yemekleri, beslenme programları ve sizin ihtiyacı olan herşeyi sağlıyor.

İnsanlar diyet yemekler ve diyet beslenme programları konusunda çok fazla bilgi kirliliği ile karşı karşıya kalıyor. Öncelik olan bilinmelidir ki; kişi günlük ihtiyacı olan kalori hesabını bilmeli. İzmir ilimizde aktif olan Formena, kullanıcılarına diyet yemekler konusunda son derece memnun bırakan bir hizmet sunuyor. Formena, her bir kullanıcısına özel menü hazırlamaktadır. Menüler ise tamamıyla yasaksızdır. Bu da demek oluyor ki bu menülerde kebaptan tutun, tatlıya kadar herşey mevcut. Diyetisyenlermiz sizlere özel almanız gereken kalori miktarını hesaplar, diyet yemekler ve size özel beslenme programınızı adresinize kargolamaktadır.

Formena gerekli tüm izin ve İSO22000 Gıda yönetim sistemi belgelerine sahiptir. Diyet yemekleri içerisinde kesinlikle raf ömrünü uzatacak katkı maddeleri bulunmamaktadır. Uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan size özel menünüzü uygulamaya başladıktan 5 gün gibi kısa bir süre sonrasında dahi tartıda oluşan farkı görmeye başlayacaksınız. Tüm bunlara ek olarak ücretsiz mikrodalga hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Siparişlerinizin paketlemesinde kullanılan poliproplen kaplar tamamen FDA onaylıdır ve taşıması kolay şık tasarımda termal çantalarda teslimat yapılır. Aynı gün içerisinde kargo seçeneği mevcuttur. Kalori grubu olarak 1200’den 1900’e kadar geniş yelpazede kalori seçenekleri sunar.

Şuan için Türkiyenin Ankara, İzmir, Kütahya, Van ve Uşak illerinde hizmet vermektedir. Formena İzmir diyet yemekleri ve beslenme programları ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için 5. Şubesini resmi olarak açmış bulunmakta.

CEVAP VER