AccuWeather’a Samsung Gear VR desteği!

0
426

Hava vaziyeti uygulamaları bundan böyle sonuç basamak yerinde tahminler yapıyorlar ve hakkıyla de gördüğünüz neyse, sokağa çıktığınızda da ayrımsız dekor ile karşılaştığınız söylenebilir.

AccuWeather bu gerçekçiliği müşterek etap öteye taşımaya hazırlanır ve uygulamaya Samsung Gear VR ile sanal gerçeklik desteği geliyor.

Shaquille O'Neal'dan Dünya düzlem iddiası!

Shaquille O’Neal’dan Dünya düzlem iddiası!

Son çağda enteresan müşterek biçimde Dünya’nın düzlem bulunduğunu kanıt edenlerin sayısında artma gözleniyor….

Sanal gerçeklik neler katacak?

AccuWeather’a eklenecek bulunan sanal gerçeklik yardımı ile baş başa bundan böyle 360 derecelik iklim vaziyeti bilim videolarını tek görmediğimiz biçimde izleyebilme olanağına erbap olacağız denebilir.

Uygulamada tarihte yaşanmış eleştiri iklim durumlarının 360 derecelik videoları da toprak alacak. mesela sonuç adına Colorado’da yaşanmış bulunan hortuma santimetrelerce yakından delik atılabilecek. Aynı biçimde sonuç çağda yaşanmış bulunan ve aklınıza mevrut az daha hepsi iklim vakaları da uygulamaya devir içinde eklenecek.

Samsung Gear VR destekli AccuWeather uygulamasını şu anda Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarında indirip kullanabilirsiniz. Uygulamayı ıskat etmek düşüncesince Oculus uygulamasına girerek kontrol yapmanız yeterli.

:: AccuWeather’ın bu girişimi karşı ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER