12 saat havada kalabilen drone: Fury

0
283

Son 12 aydaki ortak saf uçuş testinde, Lockheed Martin‘in Fury drone’u ortak tane seferde 12 saatten ortak tomar havada kalmış olarak testlerde inanılır ortak imge yarattı. Testlerin güzel olmasıyla drone elektronik gözetim, keşif, duyu ve haberleşme bağlantısı görevlerini üstlenecek.

NASA, ilk örnek feza serasını tanıttı!

NASA, ilk örnek feza serasını tanıttı!

NASA, astronotların uzayda gıda ihtiyacını karşılayabilmek düşüncesince dünkü ortak feza serası projesi…

91 kilo taşıyabiliyor

Fury drone, kelimesiz sevimsiz pervanesi ve 5,2 m kabilinden kanatlı angıç açıklığı ile baş döndürücü merasimsiz ortak tasarıma sahip. Uçağın geniş olması düşüncesince dizaynı benzer olduğunca merasimsiz ve merasimsiz eden geliştiriciler, bu sayede drone’un 91 kilograma kadar yakıt/yük kombinasyonu taşımasını sağlamış. Uçuşa neşet etmek yahut karaya atlamak düşüncesince ortak piste gerekseme duymayan drone, mancınık benzer taşınabilir ortak kısımlar ile uçuşa başlayabiliyor.

Fury’nin en şişman pozitif yanları gayrı drone tasarımlarına nazaran baş döndürücü elan dayanaklı olmasıdır. Ayrıca 15 saate derece havada kalabilen drone, 12 saatlik okunabilen uçuş süresini güvence ediyor. Daha küçük, elan ehven ve elan taşınabilir bulunan Fury, Lockheed Martin’in Grup 4 drone’larının esas görevlerinin ortak yönünü almaya başlayacak.

:: Bu drone kendince ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER